Persvoorlichting

Voor alle persvragen en woordvoering rondom het Leger des Heils kunt u contact opnemen met de afdeling Marketing, Communicatie & PR van het Leger des Heils. Voor regionale persvragen, zie de contactgegevens verder op deze pagina.

Landelijke persvragen

Afdeling Marketing, Communicatie & PR

Tijdens kantooruren
T 036 - 53 98 111
E communicatie@legerdesheils.nl

Buiten kantooruren
T 088 - 065 31 90
E woordvoering@legerdesheils.nl

Persvragen Jeugdbescherming & Reclassering

Regionale persvragen

Voor regionale persvragen, neem contact op met:

Regio Noordoost
Provincies Friesland, Groningen en Drenthe, Noordwest Overijssel en de Noordoostpolder.
Afdeling communicatie
T 088 - 065 2240
E communicatie.noordoost@legerdesheils.nl

Regio Oost
Provincies Overijssel (exclusief Steenwijkerland en omgeving Zwolle) en Gelderland (exclusief omgeving Nijmegen).
Afdeling Communicatie 
T 088-0656700
E info.oost@legerdesheils.nl

Regio Midden-Nederland
Provincies Utrecht en Flevoland (exclusief Noordoostpolder) en Gooi en Vechtstreek.
Jeltsje Wiersma
T 06-25765536
E jeltsje.wiersma@legerdesheils.nl

Regio Noordwest
Provincie Noord-Holland (exclusief Gooi en Vechtstreek) en omgeving Den Haag.
Tamara
 van der Spek
T 06 12280607
E nw.pers@legerdesheils.nl  

Regio Amsterdam
Gemeente Amsterdam
Sheila Slob
T 06 464 042 29
E s.slob@legerdesheils.nl

Regio Rijmond Zuidwest
Elsa Jovanov
T 06 15 621 515 (werkdagen ma,di,do,vr)
elsa.boele@legerdesheils.nl
(regio Drechtsteden, Gorinchem, Zeeland, West-Brabant, Zuid-Hollandse eilanden)

Ruth Osei-Agyeman
T 06 10 152 927 (werkdagen ma t/m do)
E ruth.osei-agyeman@legerdesheils.nl
(regio Rotterdam, Gouda)

Regio Zuidoost
Provincies Limburg en Noord-Brabant (exclusief West-Brabant), en omgeving Nijmegen.
Nicolette Bos
T 06-24 45 90 16
E nicolette.bos@legerdesheils.nl

Blijf op de hoogte

Wilt u worden toegevoegd aan onze medialijst, stuur dan een e-mail met uw contactgegevens, medium en specialisatie. Wij nemen uw gegevens op in onze medialijst en u ontvangt onze persberichten.