Café Draadkracht

Mode Cafés vindt u in de volgende plaatsen:

Korps Rotterdam Oost
Kooikerweg 12-14
3069 WP Rotterdam
Email: korps.rotterdamo@legerdesheils.nl
T: 010 - 220 25 42
* Donderdagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur Naald & Draad

Korps Dordrecht
Kasperspad 28
3311 ZG Dordrecht
Email: korps.dordrecht@legeredesheils.nl
T: 078 - 613 68 04
* Maandag: 09.00 uur Naald & Draad – locatie Dordrecht
* Maandag 19.30 uur Naald & Draad – locatie Zwijndrecht

Korps Bovenkarspel
Murillostraat 22
1611 DC Bovenkarspel
Email: korps.bovenkarspel@legerdesheils.nl
T: 022 - 851 31 36
* Informatie volgt later

Korps Zwolle
Geert Grootestraat 11
8022 CG Zwolle
Email: korps.zwolle@legerdesheils.nl
T: 038 - 454 87 83 / 454 91 61
* Maandag 13:30 - 15:30

Korps Gouda
Turfmarkt 111
2801 GX Gouda
Email: korps.gouda@legerdesheils.nl
T: 018 - 268 77 32
* Donderdag van 14:00 -16:00 uur

Korps Spijkenisse (vanaf 5 maart 2015)
A. van den Nootstraat 8
3201 BG Spijkenisse
Email: korps.spijkenisse@legerdesheils.nl
T: 018 - 161 22 79
* Donderdag 10:00 - 12:00

Korps Breda (vanaf 5 maart 2015)
Thomas Vincidorstraat 2
4827 GA Breda
Email: korps.breda@legerdesheils.nl
T: 076 - 549 51 93
* Donderdag 14:00- 16:00

Korps Hilversum (vanaf 2 maart 2015)
Bussumerstraat 27 a-b
1211 BH Hilversum
Email: korps.hilversum@legerdesheils.nl
T: 036 - 534 38 51
* Maandag 14:00 - 16:00