• Presentatie en veiling 50|50 shirts

Presentatie en veiling 50|50 shirts



Op 8 maart 2008 lanceert het Leger des Heils een nieuw 50|50 product, 50|50 shirts. De lancering vindt plaats op de Chill Out-afdeling van de Bijenkorf in Rotterdam. De shirts worden aan het publiek gepresenteerd middels een modeshow, waaraan onder andere drie acteurs van Goede Tijden, Slechte Tijden deelnemen.

Naast de presentatie van de 50|50 shirts collectie vindt een eenmalige veiling plaats. Hiervoor zijn zes unieke ‘Tribute to majoor Bosshardt’ shirts ontwikkeld, welke in combinatie met een collectieshirt worden geveild. Ook kan geboden worden op ‘een dag in de wereld van majoor Bosshardt’. De veiling wordt geleid door Max Hemelraad van Sotheby’s.

50|50 shirts zijn gemaakt van gereinigde tweedehands T-shirts afkomstig uit de kledingcontainers van het Leger des Heils. Ze zijn bedrukt met een print van een bekende illustrator. Hierbij komt het oorspronkelijke ontwerp samen met de nieuwe bedrukking. Het voorbeeld van hoe oud en afgedankt weer nieuw en sprankelend kan worden. De opbrengsten van de verkoop van de collectie en de veiling gaan naar het Majoor Bosshardt Fonds. Met dit fonds worden projecten ondersteund die de majoor tijdens haar leven een warm hart toedroeg.


Doneer online
of doneer op

70 70 70 171

Hoofdkwartier Postbus 3006
1300 EH Almere

T (036) 539 81 11